Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Kinomanai.lt svetainę!
Prisiregistruokite, jei norite matyti visas forumo temas. Prisiregistravę ir prisijungę galėsite kurti naujas temas, rašyti atsakymus ir dar daugiau. Jei jau esate užsiregistravęs, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!
Nuotrauka

INCEPTAS

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 26

Tomas Riuka

Tomas Riuka

Kino studentas

• Administrators
  • 2042 Pranešimai:
As manau, kad reikia sukurt atskira tema, kur butu galima ne tik padiskutuoti apie mano arogancija, bet ir pabalsuoti :D "Ar Tomas arogantiskas?" :D
TOMASRIUKA.LT - operatorius / steadicam operatorius / dop, Steadicam Operators Association narys.
PRORENT.LT - vaizdo kamerų ir jų priedų, apšvietimo, garso įrašymo ir kitos technikos nuoma.
VANILINISDANGUS.LT - filmų kūrimas

Žėkas

Žėkas

Kino abiturientas

• Members
  • AkisAkisAkis
  • 711 Pranešimai:
kreipkis i niac, jis balsavimo aktyvistas. sugalvos dar ir kitu idealiu balsavimo pasirinkimo alternatyvu :D

Batonas irgi turi formą, tik pastaruoju metu šlubuoja jo padėklas.

Nextizious

Nextizious

Režisierius, Sąjungos narys

• Members
  • AkisAkis
  • 351 Pranešimai:
Jau pagalvojau, kad dežavu man čia pasirodė, ar forumas sustreikavęs senas temas išmetė- bet ne, viskas tvarkoj, naujos peštynės. :D

mks

mks

Sąjungos narys, ekspertas

• Members
  • AkisAkis
  • 207 Pranešimai:
Manau laikas visiems po saltu dusu :)
Respektukas lengvas Tomui, kad teip graziai laikosi :) Rimtai, na numeskime i sali kazkokius asmeninius motyvus ir ta Lietuviska bruoza kazkam igelti... ar nuo to kazkas geriau bus?
Skiltyje yra aptarinejamas filmius, o ne Tomo ar Karolio asmenines sawybes... siulau to nepamirsti. Blyn, padarykit kas tvarka ir visas blevyzgas ne i tema (t.y. ne apie darbeli) lauk lauk su sluotraziu is forumo :)

Ramybes jums, vaikai mano :)
vcvstudio.eu 370 656 69095 ricardas.martisius@gmail.com

MartynasMaksvytis

MartynasMaksvytis

Jaunas gabus

• Members
  • Akis
  • 70 Pranešimai:
Karolio istorijos man, is kinomanuose matytu idomiausios.
Kazkaip susidare toks vaizdas, kad beveik kiekvieno sapnas prasideda ejimu ijungti sviesa :). As tokio sapno nepamenu.
Na o Tomas man primena Juriju Smorigina :). (ne isvaizda) :).

Karolis

Karolis

Jaunas gabus

• Members
  • AkisAkis
  • 295 Pranešimai:
"Hello! Balticshorts.com is participating with film screenings in "Positivus", one of the biggest festivals in Baltica, which will take place in Salacgriva, Latvia on July 15-16th. We are happy to let you know, that your film is chosen for this program. We will be downloading your film from vimeo.com. If you do not agree with your film to be shown in this festival, please let us know by the 1st of July.

Have a great day!"

Success! :D

LifeArrow

LifeArrow

Tylusis žiūrovas

• Members
  • 39 Pranešimai:
sveikinu! nes darbas tikrai labai smagus (;

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0