Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Kinomanai.lt svetainę!
Prisiregistruokite, jei norite matyti visas forumo temas. Prisiregistravę ir prisijungę galėsite kurti naujas temas, rašyti atsakymus ir dar daugiau. Jei jau esate užsiregistravęs, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!
Nuotrauka

Sena gera dv kamera su priedais ar nauja hdv be priedų?

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 13

Laurynas

Laurynas

Filmų mylėtojas

• Members
  • Akis
  • 72 Pranešimai:
Sveiki. Norėjau jūsų konsultacijos. Planuoju pirkti kamerą trumpametražių filmukų ir video klipukų filmavimams. Žiūrinėju įvairius variantus. Pastaruoju metu mane užkabino canon HV-40 kamera. Greičiausiai rinkčiausi NTSC amerikinį formatą, nes kaina skiriasi per pusę. Bet kaip suprantu HD tėra rezoliucija pritaikyta naujiems televizoriams ir kitiems praštmatniems įrenginiams. Tačiau yra daugybė senų gerų filmų, kuriems neprireikė ir niekad neprireiks HD rezoliucijos, kad juos ir toliau kartos žiūrėtų. Visada turėjau nuomonę, kad svarbiausia idėja, mintis ir estetika. Ypač spalvos. Tiesiog pastaruoju metu neapsisprendžiu ir nežinočiau net kokią kamerą rinktis iš senesnių gerų dv kamerų. Ir nesu tikras ar verta ją rinktis. Biudžetas 3000Lt, norėčiau pasirinkti už jį optimalų variantą. Pasimečiau interneto ieškojimuose ir žiūrėjimuose video filmuotų įvairiomis kameromis bei skelbimus jų kainomis. Kadangi tai yra mano asmeniniai sutaupyti pinigai nesinori jų tiesiog išmest. Todėl prašau jūsų pagalbos.
Ar įsivaizduoji žmogų pardavusį savo sielą dėl svajonės?

Exuss

Exuss

Kino studentas

• Administrators
  • 1551 Pranešimai:
  • LocationVilnius
NTSC kamera pigiau perkant Lietuvoje ar iš pvz., JAV? Jeigu pirksi iš JAV ar kokio Hong Kongo, tai prekei patekus į ES zoną muitinėje susimokėsi mokesčius ir nebebus "per pus pigiau". Jeigu Lietuvoje, tai gerai. Nes PAL ar NTSC jokio skirtumo, jeigu filmus rodysi per YouTube, kompe ar dar kažkur virtualioje erdvėje.
Daugybė senų filmų, jeigu jei filmuoti ant kino juostos, tai jų tikroji rezoliucija daug didesnė nei HD (1920x1080) :) Tai kas yra VHS kasetėse ar DVD yra blogesnė kokybė, nei filmo juostos originale.
Kadangi tau svarbu idėja, filmo išliekamoji vertė, o ne technika, tai už tokią sumą galima rasti ir HD kamerą rašančią medžiagą į korteles ar kietą diską. Labai geros DV kameros už tokią sumą nelabai rasi. Taip pat nepamiršk, kad jeigu turėsi HD/HDV video medžiagą, tai tau reikės ir galingesnio kompiuterio, kad galėtum montuoti be stabdžių.

Laurynas

Laurynas

Filmų mylėtojas

• Members
  • Akis
  • 72 Pranešimai:
Dėl kompiuterio tai hdv kamerų nebijau, nurašiau tik avchd kameras. Nes kompiuteris tik ADM Phenom quad core 2,4ghz 4gb ram 1Tb hardas windows 7 64bit Adobe CS5. Tai su hdv pats tas, tik bijau kamerų kurios į vidinę atmintį įrašinėja, nes nežinau ar kompiuteris patemps. Tik ta dilema, kad nežinau kokią kamerą rinktis.

Tiesiog yra galimybė nusipirkti SONY DCR-TRV20E dvi kameras po 1000lt ir dar su plačiakampiu objektyvu vieną. Arba nusipirkti vieną canon hv 40 kamerą uz maždaug 2000lt ir vienai ir kitai dar supirkti priedus. Tik kuris variantas optimalesnis? gal yra dar optimalesnių?

Dar taip pat mąsčiau apie canon eos 550d fotoaparatą filmuojantį, tik nežinau ar patemps mano kompiuteris montažą juo.

Taip pat būtų įdomu už kiek maždaug galėčiau nusipirkti canon hv 40 uv filtrą, 35mm adapterį ir plačiakampį objektyvą?

PostFactum

PostFactum

Jaunas gabus

• Members
  • AkisAkis
  • 482 Pranešimai:
plačiakampis - nekonkretu(aš plčiakampiu laikau nuo 20 iki 35 mm, mažiau jau ultra plačiakampis, daugiau jau standartinis...), kokį tarybinį(kad ir mir20) gali rasti už 200-350 lt, koks nors samyang ar pan. šiuolaikinis manual'inis nė tūkstančio litų nekainuoja, o canon/nikon nuo kokių poros tūkstančių prasideda...
Ei, žmonės, būkit tokie mieli, ir pamatę, kad aš jau nusišneku pristabdykit mane, nes stabdžių visai neturiu...

Laurynas

Laurynas

Filmų mylėtojas

• Members
  • Akis
  • 72 Pranešimai:
Vat aš to ir bijau, kad su viskuo netilpsiu į biudžetą. Geriau patarkit man kokią kamerą susirinkti su štatyvu, adapteriu, dofu, ir plačiakampiu objektyvu. Iki 3000Lt. Nes po to dar apšvietimą reikės pirkt... ir t.t.

PostFactum

PostFactum

Jaunas gabus

• Members
  • AkisAkis
  • 482 Pranešimai:
Atsakyk į klausimą: kam tau reikalingas dof adapteris?
Tau tikrai jo reikia, ar kažkur kažką paskaitei ir nusprendei, kad tai reikalingas daiktas...
Ei, žmonės, būkit tokie mieli, ir pamatę, kad aš jau nusišneku pristabdykit mane, nes stabdžių visai neturiu...

Laurynas

Laurynas

Filmų mylėtojas

• Members
  • Akis
  • 72 Pranešimai:
Noriu išplaukiančio vaizdo už pagrindinio plano

geetonis

geetonis

Ekspertas

• Members
  • Akis
  • 115 Pranešimai:
viewtopic.php?f=33&t=1170

Nesusilaikiau neįsikišęs :)
Gal pravers...
Nieko tokio

PostFactum

PostFactum

Jaunas gabus

• Members
  • AkisAkis
  • 482 Pranešimai:

Noriu išplaukiančio vaizdo už pagrindinio plano

Tai tau reikia ar tu nori?... ;)

Laurynas

Laurynas

Filmų mylėtojas

• Members
  • Akis
  • 72 Pranešimai:
kuo skiriasi reikia nuo noriu? o gi tuo, kad manęs niekas neverčia užsiimti tuo, kuo noriu, bet aš užsiimu, nes noriu :)

onixas1

onixas1

Pradedantysis kūrėjas

• Members
  • AkisAkis
  • 352 Pranešimai:
Tai jei nori isplaukiancio vaizdo zmogus tai ir reikia jam dof adapterio... kas per isi**sinejimai? :rendeer

aivarizzo

aivarizzo

Ekspertas

• Members
  • Akis
  • 119 Pranešimai:

Dėl kompiuterio tai hdv kamerų nebijau, nurašiau tik avchd kameras. Nes kompiuteris tik ADM Phenom quad core 2,4ghz 4gb ram 1Tb hardas windows 7 64bit Adobe CS5. Tai su hdv pats tas, tik bijau kamerų kurios į vidinę atmintį įrašinėja, nes nežinau ar kompiuteris patemps. Tik ta dilema, kad nežinau kokią kamerą rinktis.

Tiesiog yra galimybė nusipirkti SONY DCR-TRV20E dvi kameras po 1000lt ir dar su plačiakampiu objektyvu vieną. Arba nusipirkti vieną canon hv 40 kamerą uz maždaug 2000lt ir vienai ir kitai dar supirkti priedus. Tik kuris variantas optimalesnis? gal yra dar optimalesnių?

Dar taip pat mąsčiau apie canon eos 550d fotoaparatą filmuojantį, tik nežinau ar patemps mano kompiuteris montažą juo.

Taip pat būtų įdomu už kiek maždaug galėčiau nusipirkti canon hv 40 uv filtrą, 35mm adapterį ir plačiakampį objektyvą?

Kodel manai, kad AVCHD neisves? Palygink savo sistema su manaja: Intel Core 2 Quad @ 2,66 GHz, 4 GB RAM, 500 GB + 500 GB + 2 TB (visi 7200 RPM. RAID nera). Windows 7 x64 Ultimate. Mano kamera varo i AVCHD FullHD, montuoju be didelio vargo. Na taip, masumele stabdo jei kelis video trackus layerinu viena ant kito, dar jei efektu pridedu, bet dirbti tikrai imanoma. Pamenu, senais gerais laikais dirbau su SD medziaga ant Celeron 500 MHz, va ten tai stabde, bet noro daug buvo ir dirbau :-) na, bet cia jau biski nukrypau, sorry :-) Taigi, musu sistemos praktiskai vienodo pajegumo, tad manau turetu ir tavoji isvezti... Tiesa, as dirbu su Edius. Nesu tikras, bet man atrodo, jis geriau isnaudoja kompo resursus nei tas gremezdas Premjeras...
Blessed are these, who create peace around them.

Laurynas

Laurynas

Filmų mylėtojas

• Members
  • Akis
  • 72 Pranešimai:
Jau nusipirkau Canon HV 40. Vakar visa vakarą žaidžiau su naminėm lempom ir kameros nustatymais, bei rankiniu fokusavimu. Patinka. Persimečiau medžiagą į kompą, viskas dirba, šiandien reiks pabandyt pamontuot, žiūrėsiu su kuo valgomas tas mpeg 2 :D

Exuss

Exuss

Kino studentas

• Administrators
  • 1551 Pranešimai:
  • LocationVilnius
Laurynai, lauksim tavo 1 scenos filmo 1 scenos festivalyje :)

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0