Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Kinomanai.lt svetainę!
Prisiregistruokite, jei norite matyti visas forumo temas. Prisiregistravę ir prisijungę galėsite kurti naujas temas, rašyti atsakymus ir dar daugiau. Jei jau esate užsiregistravęs, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!

PAlmis turinys

Rasta turinio vienetų: 8; kurių autorius yra PAlmis (Paieška apribota nuo 27-February 19)


#23580 BENDRA TEMA: Padekit pasirinkti kamera!

Parašyta parašė PAlmis 04 March 2015 - 02:57 PM Vaizdo kameros

Na manyčiau, kad tau auto funkcijų gerų reikia, tai kaip tik gal verčiau į sony pasidairyčiau, nes jų kameros mano nuomone labiausiai atitiktų tavo kriterijus. Auto rėžimas gana gražų vaizdą "nupiešia", šiek tiek tamsoje geriau dirba, nes beveik visos naujesnės sony kameros turi ExmorR sensorius, tik tiesa gaila, kad CarlZeiss objektyvus savaisiais G pakeitė, kurie labai apsunkina vaikų filmavimą, nes turi lėtą fokusą.

Canon nauji modeliai turi labai gerą "regą" tamsioje aplinkoje, tačiau tuo metu filmuota vaizdo kokybė dėl spalvinių triukšmų (šiukšlių vaizde) stipriai nusileidžia sony ir tuo labiau Panasonic'ams, o dienos metu, mano nuomone, labai gražiai filmuoja.

Panasonic ištikrųjų gan gražiai filmuoja, bet gražų vaizdą labiau su rankiniais nustatymais taišgausi (asmeninė patirtis), bet jei kiekvieną norimą išsaugoti ateičiai įrašą dar ir paredaguoti turėsi noro, ar bent jau netingėsi (apkarpyti, vaizdą patį pareguliuoti, spalvas pakeisti), tai tada Panasonic V750 gali drąsiai imti.

Trumpiau: Canon ir sony auto rėžimu nufilmuos gražiau nei panasonic, bet panasonic turės geresnią pačio vaizdo kokybę (kitaip tariant - švaresnį vaizdą). Dar prieš perkant rekomenduoju paieškoti įvairių filmuotų pavyzdžių/apžvalgų ir renkantis dalį nuomonės susidaryti iš jų (kad ir tame pačiame YouTube, o dar geriau tokios svetainės, kurios duoda atsisiūsti tiesiai iš kameros nukopijuotus pavyzdžius).
#23191 30fps konvertavimas į 25fps

Parašyta parašė PAlmis 19 September 2014 - 11:29 AM Montažas

Jei nenori ghostingo, tai pažymėk disable resample klipo nustatymuose, o toliau iš progressivo automatiškai išeis neblogas upper fieldas.
#22987 Sony HVR Z1E neraiškus vaizdas

Parašyta parašė PAlmis 03 June 2014 - 09:43 AM Vaizdo kameros

Gal diafragmą per daug turi uždaręs, arba su lęšiais kas nors yra negerai...
#22836 Kodėl taip nutinka (600D)

Parašyta parašė PAlmis 15 April 2014 - 10:45 AM Grafika ir efektai

Čia manau taip daugeliui daugiau, ar mažiau taip nutinka. Tai vadinama „Moire efektu“, o Canon'ai tai ypač pasimauna ant tokių dalykų, tačiau čia nieko nepakeisi (nebent gali paryškinimus bandyti sumažint, arba visai išjungti)...
#22810 Corel videostudio pro 6

Parašyta parašė PAlmis 03 April 2014 - 07:56 PM Vaizdo montažas ir programinė įranga

Gal kas montuojat filmus Corel videostudio pro 6?. Kuo ji bloga ,kad nėra apie ją kalbančių

Eilinė mėgėjiška programa ir viskas tuom pasakyta...
#22808 Multi Video Mixing.

Parašyta parašė PAlmis 03 April 2014 - 01:21 PM Vaizdo montažas ir programinė įranga

O jei rimtai, tai montuotojas, kuris draugauja su muzika :)

Neblogas pastebėjimas! :)

Bet daugelis jau seniausiai vinilus į CD, mp3 ir USB išmainė.
#22744 Panasonic Lumix DMC-G6 ir GH3

Parašyta parašė PAlmis 24 March 2014 - 08:52 PM DSLR ir kiti filmuojantys fotoaparatai

didelis bitreitas, is hdmi 10bitu 422 out'as, 4k, 96fps galimybe fullhd, kazkoks ten ju naujas cinema profilis. geresnis viewfainderis ir ekranas.

 

nepamirskit kad 4k yra nuostabus dalykas crop'inimui, perkadravimui, vaizdo stabilizavimui, tikrai galima daug kur panaudoti net ir neturint 4 monitoriaus, ar jei finalinis outupas nera 4k.

Tai toks iš tavęs operatorius, jei reikia vaizdą stabilizuoti... :D

Šiaip rimtai tai čia gerai pastebėta pvz.: 4k galima vos ne dvigubai vaizda nukarpyti ir eksportuojant į 1080 kokybė praktiškai liks tokia pati. O jei visą kadrą paliekant, tai dar šiek tiek ryškiau atrodytų, nei rezultatas iš Full HD medžiagos. Kai asmeniškai aš dar ir paryškint mėgstu, bet manau kad tai nelabai bus suprantama filmuojantiems su rimtais DSLR'ais, GH2, GH3 ir t.t.
#22695 Video failai,formatai,kodekai,rezoliucija,fps ir pan. informacija

Parašyta parašė PAlmis 08 March 2014 - 08:08 PM Vaizdo montažas ir programinė įranga

Čia problema yra spėju tame, kad dėl įeinamojo ir sequenco formatų skirtumo buvo sulieti kadrai, daugiau jokių problemų nepastebėjau. Čia manau viskas galėtų buti išsprendžiama tiesiog nuimant vieną varnęlę. Tik aš asmeniškai nežinau, kur ji, nes pats su ediusu tik pora video tesu montavęs ir tai tas buvo prieš metus, todėl, kad išsaugojus būdavo spalvinių brokų tamsiose scenose. Žodžiu, mano dar vienas pasiūlymas būtų pamėginti kitas programas.